Penetrace Basf PCI Multigrund PGUOdeslat dotaz
Výrobce:Basf
Dostupnost:skladem
Běžná cena:197 Kč / bal, 197 Kč / kg s DPH
Vaše cena: 157,00 Kč / bal
bez DPH: 129,75 Kč / bal
157 Kč / kg
bez DPH: 130 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 157 Kč s DPH 130 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 3–10 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 20 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Penetrace Basf PCI Multigrund PGU s granulátem pod tenkovrstvé minerální, disperzní akrylátové a silikonové omítky. Granulát obsažený v penetraci svou hrubou strukturou tvoří spojovací můstek pro další aplikace a tím zvyšuje jejich přilnavost k podkladu. Penetrace Basf PCI Multigrund PGU vytváří přilnavý povrch pro další vrstvu omítkovin. Penetrační nátěr má výbornou přilnavost dalších vrstev a vysokou pevnost spoje. Výhodou penetrace Basf PCI Multigrund PGU je odolnost vůči alkáliím a difúznost. Standardně se penetrace Basf PCI Multigrund PGU vyrábí v bílé barvě. Je možné i barevné tónování dle odstínu pastovité omítky podle vzorníku BASF PCI Color Sensation. Penetraci Basf PCI Multigrund PGU doporučujeme kombinovat s fasádními omítkami Basf PCI.

Použití penetrace Basf PCI Multigrund PGU v praxi:

Podklad před použitím penetrace Basf PCI Multigrund PGU musí být suchý, nosný, pevný, zbaven všech nečistot, mastnoty, výkvětů, starých nátěrů a prachových částic. Povrch musí být dostatečně vyzrálý. Podklady nesmí vykazovat zbytkovou vlhkost vyšší než 4% (hmotnostně).V případě silně savých podkladů je nutné nejprve aplikovat nátěr Basf PCI Gisogrund PGM. Penetraci Basf PCI Multigrund PGU před použitím důkladně promícháme míchadlem nebo pomalu běžnou vrtačkou se spirálovým nádstavcem. Následně během aplikace postačí již jen průběžné promíchání ručně. Penetraci Basf PCI Multigrund PGU nanášíme na podklad  štětkou nebo válečkem sytě a stejnoměrně. Do penetrace  Basf PCI Multigrund PGU nedoporučujeme přimíchávat další jiné látky. Zpracování penetrace není dovoleno mimo uvedený rozsah teplot a za nepříznivých klimatických podmínek (déšť, vítr, přímé sluneční záření). Práce spojené s aplikací se nesmí provádět pod +5°C a nad +25°C. Při nezpracování celého balení, nádobu dobře uzavřete. Následné tenkovrstvé aplikace se nanášejí na zcela vytvrzený nátěr po cca 12 hod. 

Ředění Basf PCI Multigrund PGU: max. do 5 % vodou.

Spotřeba na 1 nátěr Basf PCI Multigrund PGU: cca 0,22 kg/m2

Nákup
Penetraci Basf PCI Multigrund PGU  dodáváme po ucelených  baleních. Penetrace Basf PCI Multigrund PGU se vyrábí v balení 1kg, 5kg a 10kg.
 
Doprava
Penetraci Basf PCI Multigrund PGU zavážíme i po jednotlivých baleních. Doporučujeme nakoupit penetraci Basf PCI Multigrund PGU společně s fasádním polystyrenem nebo jiným fasádním příslušenstvím pro jednotnou dopravu a tím i menší cenu za dopravné. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

 

 


Zboží vyžaduje výběr odstínu

Barevnou vzorkovnici  zašleme na vyžádání přímo na Vaši adresu nebo sdělíme nejbližší místo, kde je vzorkovnice k dispozici. V případě, že znáte označení odstínu, uveďte ho prosím do poznámky před odesláním Vaší objednávky. Nedoporučujeme vybírat odstín podle ukázek na internetu z důvodu nereálného vykreslení odstínu na monitoru počítače.

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 157 Kč
Původní cena: 197 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 20 000 Kč s DPH zdarma.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce BASF-PCI :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o., K Májovu 1244, 537 01  Chrudim

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat