Dekorativní nátěr CADORO ARGENTOOdeslat dotaz
Výrobce:San Marco
Dostupnost:skladem
Vaše cena: 1 658,00 Kč / bal
bez DPH: 1 370,25 Kč / bal
1658 Kč / kg
bez DPH: 1370 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 1658 Kč s DPH 1370 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 3–5 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 5 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Finální dekorativní vrchní nátěr CADORO ARGENTO  určený pro interiéry na bázi akrylového kapolymeru ve vodní emulzi, nejméně ve dvou vrstvách dle udané vydatnosti. Nátěr je charakterizován duhovými efekty, které se mění v závislosti na dopadu světla. Vrchní nátěr CADORO ARGENTO je měkký na dodotek, má hedvábný vhled a v interiéru působí velmi moderním efektem. Tento nátěr lze použít v interiérech na betonové povrchy, nové a staré omítky na základě pojiv, staré nátěry a nátěry organické nebo minerální povahy,suché, celistvé, pohlcující vlhkost, sádrové a sádrokartonové povrchy. Vrchní nátěr CADORO ARGENTO nepoužívejte na čerstvé povrchy. Vybrat si můžete z bohaté barevné škály odstínů. Vrchní nátěr Cadoro ARGENTO je k dostání v 1Kg a 4kg balení.

Použití vrchního nátěru CADORO ARGENTO v praxi:

Podklad před použitím nátěru CADORO ARGENTO musí být dobře vysušený a vyzrálý. V případě výskytu plísně ošetřete povrch podkladu čistícím prostředkem. Povrch musí být před použitím CADORO ARGENTO  zbaven zvětrané vrstvy a odlupujících se vrstev starých nátěrů. Podklad důkladně vyrovnejte od všech nepravidelností jako jsou díry, praskliny, trhliny a pukliny vhodnými prostředky. Vyplně a záplaty obruste skleným papírem a odstraňte prach. Vrchní nátěr CADORO ARGENTO nanášíme štětcem, plastickým nebo nerozovým hladítkem. Po vysušení první vrstvy nátěru CADORO ARGENTO naneseme hladítkem z plastické hmozy nebo ocele další vrstvu CADORO ARGENTO. Nástrojem vytváříme kruhové pohyby v protilehlých směrech, čímž vznikne dvou tónový vzhled. Nářadí očistíme ihned po použití vodou. Nátěr lze použít  v případě skladování v originálním a neotevřeném balení do 2 let od datumu výroby ve vhodných skladovacích podmínkách. Vrchní nátěr CADORO ARGENTO uschováváme při minimální teplotě +5 °C a maximální teplotě +30 °C.

Podmínky prostředí a podkladu:

Teplota prostředí: Min. +8 °C/Max. +35 °C

Relativní vlhkost prostředí: <75%

Teplota podkladu: Min. +5 °C / Max. +35 °C

Vlhkost podkladu: <10%

Spotřeba nátěru CADORO ARGENTO: cca 4-6 m²/l na dvě vrstvy

Doprava:

Vrchní nátěr dodáváme v 1Kg, 4 kg balení. Cena za dopravu se účtuje individuálně dle objednaného množství dekorativní omítky. Cenu za dopravu Vám sdělíme na vyžádání.

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1 658 Kč
Původní cena: 484 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 5 000 Kč bez DPH zdarma.

Cena za dopravu se účtuje individuálně dle objednaného množství dekorativní omítky. Cenu za dopravu Vám sdělíme na vyžádání.

Odběrné místo: BARVY SAN MARCO, s.r.o., Čechyňská 360/4, 602 00 Brno
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat