Dekorativní nátěr MARCOPOLO LUXURY 927Odeslat dotaz
Výrobce:San Marco
Dostupnost:skladem
Vaše cena: 1 646,00 Kč / bal
bez DPH: 1 360,33 Kč / bal
1646 Kč / kg
bez DPH: 1360 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 1646 Kč s DPH 1360 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 3–5 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 5 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


MARCOPOLO LUXURY 927 finální dekorativní vrchní nátěr pro interiéry, jenž vytváří povrchy s kovovým vzhledem. Tento finální nátěr je obohacen o perleťové pigmenty, vytváří povrchy se zvláštním leskem, zanechává hrubý povrch, který vytváří dle dopadu světla měnící se barevné efekty.  Aplikace vrchního nátěru MARCOPOLO LUXURY 927 je jednoduchá a velmi rychlá. Nátěr nanášíme štětcem nebo houbou. Výsledný efekt dekoru nátěru MARCOPOLO LUXURY 927 záleží  na použité technice a fantazii dekoratéra. Tento nátěr lze použít v interiérech na betonové povrchy, nové a staré omítky na základě pojiv, staré nátěry a nátěry organické nebo minerální povahy, suché, celistvé, pohlcující vlhkost, sádrové a sádrokartonové povrchy. Vrchní nátěr MARCOPOLO LUXURY 927 nepoužívejte na čerstvé povrchy. Vybrat si můžete z bohaté barevné škály odstínů. Vrchní nátěr MARCOPOLO LUXURY 927 je k dostání v 1Kg a 4kg balení.

Použití vrchního nátěru MARCOPOLO LUXURY 927 v praxi:

Podklad před použitím nátěru MARCOPOLO LUXURY 927 musí být dobře vysušený a vyzrálý. V případě výskytu plísně ošetřete povrch podkladu čistícím prostředkem. Povrch musí být před použitím MARCOPOLO LUXURY 927 zbaven zvětrané vrstvy a odlupujících se vrstev starých nátěrů. Podklad důkladně vyrovnejte od všech nepravidelností jako jsou díry, praskliny, trhliny a pukliny vhodnými prostředky. Vyplně a záplaty obruste skleným papírem a odstraňte prach. Vrchní nátěr MARCOPOLO LUXURY 927 nanášíme štětcem nebo Houbou. Nátěr roztíráme štětcem nerovnoměrným způsobem. Jakmile je produkt částečně zaschlý, měkkou  a jemně vlhkou houbou vytváříme nerovnoměrnými kruhovými pohyby zóny nahromadění. Po úplném zaschnutí se projeví charakteristický efekt. Nářadí očistíme ihned po použití vodou. Nátěr lze použít  v případě skladování v originálním a neotevřeném balení do 2 let od datumu výroby ve vhodných skladovacích podmínkách. Vrchní nátěr MARCOPOLO LUXURY 927 uschováváme při minimální teplotě +5 °C a maximální teplotě +30 °C.

Podmínky prostředí a podkladu:

Teplota prostředí: Min. +8 °C/Max. +35 °C

Relativní vlhkost prostředí: <75%

Teplota podkladu: Min. +5 °C / Max. +35 °C

Vlhkost podkladu: <10%

Spotřeba nátěru MARCOPOLO LUXURY 927 : cca 8 m2/l v 1 vrstvě.

Doprava:

Vrchní nátěr dodáváme v 1Kg, 4 kg balení. Cena za dopravu se účtuje individuálně dle objednaného množství dekorativní omítky. Cenu za dopravu Vám sdělíme na vyžádání.

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1 646 Kč
Původní cena: 484 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 5 000 Kč bez DPH zdarma.

Cena za dopravu se účtuje individuálně dle objednaného množství dekorativní omítky. Cenu za dopravu Vám sdělíme na vyžádání.

Odběrné místo: BARVY SAN MARCO, s.r.o., Čechyňská 360/4, 602 00 Brno
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat