Silikonový nátěr VELATURE A641Odeslat dotaz
Výrobce:San Marco
Dostupnost:skladem
Vaše cena: 698,00 Kč / bal
bez DPH: 576,86 Kč / bal
698 Kč / kg
bez DPH: 577 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 698 Kč s DPH 577 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 3–5 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 5 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Dekorativní ochranný silikonový nátěr VELATURE A641 představuje nové moderní řešení na zdivo pro exteriéry a interiéry. Nátěr VELATURE A641 na báze modifikovaných silikonových polymerů a zvláštních přísad, které poskytují produktu vynikající odpařovací schopnost, spolu se zvýšenou odpudivostí vody a vynikající odolností vůči vnějším agresivním činitelům přítomným v atmosféře. Po aplikaci získáte barevné efekty podobné antickým omítkám. Silikonový nátěr VELATURE A641 je určen na ochranu a výzdobu zděných povrchů budov architektonického významu a renovaci historických center. Silikonový nátěr VELATURE A641 je antikizujúci a odolný vůči plísni. Vybrat si můžete z bohaté barevné škály odstínů. Dekorační omítka VELATURE A641 je k dostání v 1Kg a 4kg balení.

Použití silikonového nátěru VELATURE A641 v praxi:

Podklad před použitím nátěru VELATURE A641musí být dobře vysušený a vyzrálý. V případě výskytu plísně ošetřete povrch podkladu čistícím prostředkem. Povrch musí být před použitím VELATURE A641 zbaven zvětrané vrstvy a odlupujících se vrstev starých nátěrů. Podklad důkladně vyrovnejte od všech nepravidelností jako jsou díry, praskliny, trhliny a pukliny vhodnými prostředky. Vyplně a záplaty obruste skleným papírem a odstraňte prach. Silikonový nátěr VELATURE A641 nanášíme štětcem, houbou, tampónem nebo hadrem. Při exteriérovém použití musí být VELATURE A641 nanesen na NEPTUNUS série 380 nebo NEPTUNUS RIEMPITIVO série 382. U interiérového použití musí být silikonový nátěr nanesen na DECORFOND 3880019. Nátěr lze použít  v případě skladování v originálním a neotevřeném balení do 2 let od datumu výroby ve vhodných skladovacích podmínkách. Nátěr neprovádějte na přímém slunku. Po nanesení musí být povrch v exteriéru chráněn proti dešti a vlhkosti do úplného vysušení což obvykle trvá při teplotě 20st.C asi 48 hodin. Silikonový nátěr uschováváme při minimální teplotě +5 °C a maximální teplotě +30 °C.

Podmínky prostředí a podkladu:

Teplota prostředí: Min. +8 °C/Max. +35 °C

Relativní vlhkost prostředí: <75%

Teplota podkladu: Min. +5 °C / Max. +35 °C

Vlhkost podkladu: <10%

Spotřeba nátěru VELATURE A641: cca 20 m2/l v 1 vrstvě

Doprava:

Silikonový nátěr dodáváme v 1Kg, 4 kg balení. Cena za dopravu se účtuje individuálně dle objednaného množství dekorativní omítky. Cenu za dopravu Vám sdělíme na vyžádání.

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 698 Kč
Původní cena: 484 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 5 000 Kč bez DPH zdarma.

Cena za dopravu se účtuje individuálně dle objednaného množství dekorativní omítky. Cenu za dopravu Vám sdělíme na vyžádání.

Odběrné místo: BARVY SAN MARCO, s.r.o., Čechyňská 360/4, 602 00 Brno
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat