Silikonový nátěr VELATURE PERLACEO A518Odeslat dotaz
Výrobce:San Marco
Dostupnost:skladem
Vaše cena: 1 122,00 Kč / bal
bez DPH: 927,27 Kč / bal
1122 Kč / kg
bez DPH: 927 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 1122 Kč s DPH 927 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 3–5 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 5 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Dekorativní ochranný silikonový nátěr VELATURE PERLACEO A518 představuje nové moderní řešení na zdivo pro exteriéry a interiéry. Nátěr VELATURE PERLACEO A518 na báze modifikovaných silikonových polymerů a zvláštních přísad, které poskytují produktu vynikající odpařovací schopnost, spolu se zvýšenou odpudivostí vody a vynikající odolností vůči vnějším agresivním činitelům přítomným v atmosféře. Po aplikaci získáte barevné efekty podobné antickým omítkám. Silikonový nátěr VELATURE PERLACEO A518 je určen na ochranu a výzdobu zděných povrchů budov architektonického významu a renovaci historických center. Silikonový nátěr VELATURE PERLACEO A518 je antikizujúci a odolný vůči plísni. Vybrat si můžete z bohaté barevné škály odstínů. Dekorační omítka VELATURE A616 je k dostání v 1Kg a 4kg balení.

Použití silikonového nátěruVELATURE PERLACEO A518 v praxi:

Podklad před použitím nátěru VELATURE PERLACEO A518 musí být dobře vysušený a vyzrálý. V případě výskytu plísně ošetřete povrch podkladu čistícím prostředkem. Povrch musí být před použitím VELATURE PERLACEO A518 zbaven zvětrané vrstvy a odlupujících se vrstev starých nátěrů. Podklad důkladně vyrovnejte od všech nepravidelností jako jsou díry, praskliny, trhliny a pukliny vhodnými prostředky. Vyplně a záplaty obruste skleným papírem a odstraňte prach. Silikonový nátěr VELATURE PERLACEO A518 nanášíme štětcem, houbou, tampónem nebo hadrem. Při exteriérovém použití musí být VELATURE PERLACEO A518 nanesen na NEPTUNUS série 380 nebo NEPTUNUS RIEMPITIVO série 382. U interiérového použití musí být silikonový nátěr nanesen na DECORFOND 3880019. Nátěr lze použít  v případě skladování v originálním a neotevřeném balení do 2 let od datumu výroby ve vhodných skladovacích podmínkách. Nátěr neprovádějte na přímém slunku. Po nanesení musí být povrch v exteriéru chráněn proti dešti a vlhkosti do úplného vysušení což obvykle trvá při teplotě 20st.C asi 48 hodin. Silikonový nátěr uschováváme při minimální teplotě +5 °C a maximální teplotě +30 °C.

Podmínky prostředí a podkladu:

Teplota prostředí: Min. +8 °C/Max. +35 °C

Relativní vlhkost prostředí: <75%

Teplota podkladu: Min. +5 °C / Max. +35 °C

Vlhkost podkladu: <10%

Spotřeba nátěru VELATURE PERLACEO A518: cca 20 m2/l v 1 vrstvě

Doprava:

Silikonový nátěr dodáváme v 1Kg, 4 kg balení. Cena za dopravu se účtuje individuálně dle objednaného množství dekorativní omítky. Cenu za dopravu Vám sdělíme na vyžádání.

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1 122 Kč
Původní cena: 484 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 5 000 Kč bez DPH zdarma.

Cena za dopravu se účtuje individuálně dle objednaného množství dekorativní omítky. Cenu za dopravu Vám sdělíme na vyžádání.

Odběrné místo: BARVY SAN MARCO, s.r.o., Čechyňská 360/4, 602 00 Brno
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat