Baumit StarTrack blueOdeslat dotaz
Výrobce:Baumit
Dostupnost:skladem
Běžná cena:1029 Kč s DPH
Vaše cena: 702,00 Kč / bal
bez DPH: 580,17 Kč / bal
Zvolte variantu:
Celková cena: 702 Kč s DPH 580 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 5–14 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 30 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Hmoždinka Baumit StarTrack blue vhodná pro systémy ETICS: Baumit openPremium, Baumit open a Baumit Star. Lepicí kotva Baumit StarTrack Blue je určená pro mechanické upevnění zateplovacích systémů, jako alternativní řešení k dodatečnému kotvení hmoždinkami procházejími izolantem. Hmoždinka Baumit StarTrack blue je vhodná pro stavební materiály tříd A (betonu, zdiva z plných cihel) bez omítek. Používá se při lepení polystyrenových desek na stěny se starými omítkami (max. 40 mm tloušťky), bez dodatečného hmoždinkování. Kruhová kotva Baumit StarTrack blue se osazuje přímo na nosné zdivo. Hmoždinka Baumit StarTrack blue nahrazuje hmoždinku, která neoslabuje izolant a zateplovací systém je tak zcela bez tepelných mostů od hmoždinek. U této kruhové kotvy nehrozí prokreslení na fasádě. Hmoždinku Baumit StarTrack blue  nedoporučujeme používat pro kotvení fasádních tepelně izolačních desek z extrudovaného polystyrenu  nebo minerálních fasádních desek.

Montáž hmoždinky Baumit StarTrack blue:

Podklad před montáží hmoždinky Baumit StarTrack blue musí být čistý, suchý, nezmrzlý, soudržný, bez prachu a nebo jiného omezení přilnavosti vrstev, bez výkvětů a oddělujících se částic. Nesmí být vodoodpudivý. Do podkladu vyvrtáme otvor o průměru 8 mm a délce 55 mm. Kotevní zóna musí být v nosném podkladu. Minimální tloušťka nosného podkladu z betonu musí být 100 mm. Pro lepení hmoždinky Baumit StarTrack blue použijte výhradně lepidla určená k lepení této hmoždinky např. Baumit open Contact, Baumit Star Contact a Baumit Speed Contact. Na tepelně izolační desky se lepicí hmota nanáší metodou obvodového rámečku a 3 vnitřních bodů, současně‚ se hmota nanese v tloušťce cca 20 mm přímo na lepicí desku a deska se přitlačí k podkladu. Lepení doporučujeme provádět výhradně metodou „čerstvé do čerstvého“. Osazování tepelně izolačních desek na kotvy Baumit StarTrack blue s již zaschlou lepicí hmotou je nepřípustné. Teplota vzduchu, materiálu a podkladu nesmí během zpracování a tuhnutí klesnout pod +5 °C. Při přímém slunečním záření, dešti nebo silném větru se doporučuje fasádu chránit vhodným způsobem, např. pomocí fasádních sítí. Zvýšená vlhkost vzduchu a nižší teploty mohou postatně prodloužit dobu tuhnutí a zrání.

Třídy stavebních materiálů, do kterých lze izolaci kotvit hmoždinkami Baumit StarTrack blue.

A - beton

Spotřeba hmoždinek Baumit StarTrack red: cca 6 ks/m2 (1 karton pro cca 50 m2).

Hloubka vrtání: min. 60 mm

Průměr dříku: 8 mm

Délka dříku: 55 mm

Nákup

Lepící kotvu Baumit StarTrack blue s plastovým trnem dodáváme pouze po uceleném balení 50ks.

Jedno balení obsahuje: 50ks
 
Doprava
Talířová hmoždinka Baumit StarTrack blue je expedována po ucelených baleních. Doporučujeme nakoupit kotvící  hmoždinku Baumit StarTrack blue společně s fasádním polystyrenem a dalším potřebným příslušenstvím pro zateplení fasády nebo soklu pro sjednocení závozu a minimalizaci ceny dopravy. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na infolice 773 687 037.

 

 

 

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 702 Kč
Původní cena: 1 029 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 25 000 Kč s DPH.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce Baumit:

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Čechy:   Baumit, spol. s r.o., Průmyslová 1841, 250 01 Brandýs nad Labem

              Baumit, spol. s r.o., Cukrovarská 864, 196 00 Praha 9

Morava: Baumit, spol. s r.o., Areál EDĚ, 735 71  Dětmarovice

              Baumit, spo. s r.o., Brněnská 679, 664 42  Modřice

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat