Zateplení fasády šedým polystyrenem set Ceresit


AKCE
TÝDNE


Odeslat dotaz
Výrobce:Zateplovací set
Dostupnost:skladem
Běžná cena:587 Kč s DPH
Vaše cena: 386,00 Kč / m²
bez DPH: 319,01 Kč /
Zvolte variantu:
Celková cena: 386 Kč s DPH 319 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 5-14 prac. dnů
Dopravcem: 5-14 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 80 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Výhodný set Ceresit – zateplení šedým polystyrenem s povrchovou úpravou Ceresit CT 74. Systém Ceresit je velmi oblíbený při zateplení novostaveb a rekonstrukcí . Poskytuje vysokou kvalitu materiálů s vysokým důrazem na odolnost a dlouhou životnost. Vzorník omítek Ceresit ke stažení zde.


Nákupem systému získáte

  • odborné poradenství a individuální možnost úpravy
  • podrobnější informace o zateplovacím systému Ceresit
  • grafický návrh fasády (Zdarma od 180m2)
  • možnost financování na splátky 

Nejdůležitější vlastnosti systému Ceresit

  • zateplení a ztvárnění fasády v jednom
  • jednoduché zpracování
  • dlouhodobě osvědčený systém

V ceně jsou zahrnuty tyto produkty:

Fasádní polystyren

Šedý polystyren

je díky svým tepelně izolačním vlastnostem a příznivé ceně nejpoužívanější izolací pro  zateplení obvodového pláště budovy. Součinitel tepelné vodivosti 0,039 - 0,040 W/mK. Podle množství a místa dodání vybereme výrobce Baumit, Styrotrade nebo Isover.

Ceresit CT 85 Lepicí a stěrková malta

Lepicí a stěrková malta Ceresit CT 85 VWS je určen k lepení fasádních desek z pěnového polystyrénu a k aplikaci armovací vrstvy vyztušené síťovinou se skleným vláknem v konktatních systémech zateplení budov Ceresit Ceretherm. Ceresit CT 85 je modifikovaná mikrovlákny a je více odolná proti prudkému vyschnutí a následnému vzniku smršťovacích trhlin nebo vypraskání.

Talířové hmoždinky TTH s plastovám trnem

Univerzální plastová talířová hmoždinka TTH je navržena a vyrobena pro všechny  typy zdiva používaného běžně v našem stavebnictví, kromě příznivé ceny je jediným typem hmoždinky u nás na trhu, který můžete použít bez rozpaků do  všech typů stavebního zdiva při venkovním kontaktním zateplení vašeho domu. Certifikováno pro stavební materiály: A, B, C, D, E. Kotvící systém neobsahuje zátky.

Armovací tkanina Vertex R131

Perlinka Vertex R131 se používá pro výztužnou vrstvu zateplovacích systémů Weber therm standard. Základní vrstva se provádí plošným zatlačením skleněné síťoviny do stěrkové hmoty předem nanesené na podklad z izolantu tak, že se odvíjí pás síťoviny od shora dolů a zároveň se vtláčí nerezovým hladítkem do hmoty od středu k okrajům.

Ceresit CT16 - fasádní penetrace

Ceresit CT 16 - fasádní penetrace slouží jako základní nátěr výztužné vrstvy s armovací sítí v kontaktních systémech zateplení budov Ceresit Ceretherm (ETICS). Je vhodný také pro nátěry tradičních omítek, betonů a pevných nátěrů. CT 16 snižuje nasákavost podkladu. Obsahuje minerální plnivo, které zajiš_uje zdrsněný povrch vytvrzeného nátěru pro dobrou přilnavost následných vrstev a vysokou odolnost proti obrusu.  Doporučujeme použití nátěru CT 16 v odstínu odpovídajícím barvě omítky. Vhodný pro použití v interiéru i exteriéru.

Baumit SiliporTop

Ceresit CT 74 silikonová omítka

Ceresit CT 74-75 silikonová omítka slouží k provádění tenkovrstvých dekorativních omítek na betonových podkladech, tradičních omítkách, při vnitřním použití také na sádrových podkladech, na dřevotřískových či sádrokartonových deskách atp. CT 74 lze rovněž použít jako fasádní povrchovou úpravu v kontaktních systémech zateplení budov Ceresit Ceretherm (ETICS) za použití desek z polystyrénu nebo minerální vlny. Omítka CT 74 je vhodná pro použití na místech, kde je žádoucí vysoká paropropustnost

Vzorkovnice

Vzorkovník omítek Ceresit ke stažení zde.

V konfiguraci je naceněn nepříplatkový odstín omítky ze vzorkovnice Ceresit. Vzorkovnici Vám na vyžádání zašleme přímo na Vaši adresu. Nedoporučujeme vybírat odstín na internetu nebo podle ukázek na monitoru počítače z důvodu zkreslení odstínu. 


Důležité

Zateplovací systém Vám dokážeme upravit přesně podle Vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat, prokonzultujeme s Vámi vše potřebné a po dohodě Vám zašleme výslednou cenovou kalkulaci.

Poznámka

Do uvedené ceny za 1m2 není započítáno potřebné příslušenství zakládací profily, okenní profily a jiné.
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat