Zateplení zdiva polystyrenem set Baumit OpenOdeslat dotaz
Výrobce:Zateplovací set
Dostupnost:skladem
Běžná cena:676 Kč s DPH
Vaše cena: 528,00 Kč / m²
bez DPH: 436,36 Kč /
Zvolte variantu:
Celková cena: 528 Kč s DPH 436 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 5-14 prac. dnů
Dopravcem: 5-14 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 80 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Prodyšný Baumit Open – zateplovací systém se díky svým jedinečným vlastnostem hodí na novostavby i jako dodatečné zateplení na starší budovy. Vysoká paropropustnost všech vrstev tohoto zateplovacího systému vede k mnohem rychlejšímu vysychání stavby. Sladění difuzních vlastností zateplení a podkladu výrazně omezuje riziko kondenzace vodních par. Příznivé mikroklima s tepelná pohoda tak nastává v interiéru mnohem dříve.


Nákupem systému získáte

  • odborné poradenství a individuální možnost úpravy
  • podrobnější informace o zateplovacím systému Baumit OPEN
  • grafický návrh fasády (Zdarma od 180m2)
  • možnost financování na splátky 

Nejdůležitější vlastnosti systému Baumit OPEN

  • jedinečné technické řešení
  • vysoká paropropustnost
  • jednoduché zpracování

V ceně jsou zahrnuty tyto produkty:

Fasádní polystyren

Fasádní polystyren Baumit OPEN

Fasádní polystyren speciálně určený na cihlu nebo podobně difuzně otevřené zdivo, s velmi dobrými tepelně izolačními vlastnostmi. Tento difuzně otevřený fasádní open polystyren je nedílnou součástí kontaktního zateplovacího systému Baumit Open. Pro dosažení funkčnosti systému, je nutné kombinovat výrobky Baumit Open.

Baumit OpenContact

Vysoce propropustná lepicí a stěrková hmota Baumit OpenContact bílé barvy s vysokou  přídržností k podkladu,na bázi cementu, určená především k lepení a stěrkování  vodoodpudivá, snadno zpracovatelná. Používá se výhradně do systému Baumit Open a Baumit Open Reflect.

Talířové hmoždinky

StarTrack jsou speciální kotvy nahrazující hmoždinky, které neoslabují izolant. Zateplovací systém je tak zcela bez tepelných mostů od hmoždinek a nehrozí ani jejich  prokreslení na fasádě.

Armovací tkanina Baumit OpenTex, perlinka 50m2

Perlinka Baumit OpenTex, perlinka 50m2 zvláště odolná vůči alkáliím se používá pro výztužnou vrstvu zateplovacích systémů Baumit Open. Základní vrstva se provádí plošným zatlačením skleněné síťoviny do stěrkové hmoty předem nanesené na podklad z izolantu tak, že se odvíjí pás síťoviny od shora dolů a zároveň se vtláčí nerezovým hladítkem do hmoty od středu k okrajům.

Baumit OpenPrimer

Difúzně otevřená penetrace, systémová složka tepelně izolačního systému Baumit open. Slouží k úpravě podkladu pod tenkovrstvé pastovité omítky Baumit Open a Baumit Nanopor. Barevný odstín penetrace se míchá dle odstínu následně použité pastovité omítky, uvedená cena je včetně probarvené penetrace.

Baumit SiliporTop

Baumit OpenTop - 1,5mm škrábaná

Vodoodpudivá probarvená tenkovrstvá omítka, propouštějící vodní páru; se sníženým sklonem k zašpinění. Vhodná jako povrchová úprava tepelně izolačního systému Baumit open. Baumit Life - nejširší nabídka odstínů pro fasádu.
Balení: kbelík 30 kg, 16 kbelíků/pal. = 480 kg

Vzorkovnice

V konfiguraci je naceněn nepříplatkový odstín omítky ze vzorkovnice Baumit Life, která obsahuje paletu 888 odstínů. Vzorkovnici Vám na vyžádání zašleme přímo na Vaši adresu. Nedoporučujeme vybírat odstín na internetu nebo podle ukázek na monitoru počítače z důvodu zkreslení odstínu. 


Důležité

Zateplovací systém Vám dokážeme upravit přesně podle Vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat, prokonzultujeme s Vámi vše potřebné a po dohodě Vám zašleme výslednou cenovou kalkulaci.

Poznámka

Do uvedené ceny za 1m2 není započítáno potřebné příslušenství zakládací profily, okenní profily a jiné.
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat