Zateplení zdiva polystyrenem set Baumit Open


Akce
-29%


Odeslat dotaz
Výrobce:Zateplovací set
Dostupnost:skladem
Obsah balení:
Běžná cena:968 Kč s DPH
Vaše cena: 686,00 Kč / m²
bez DPH: 566,94 Kč /
Zvolte variantu:
Celková cena: 686 Kč s DPH 567 Kč bez DPH
Nakupte více variant


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 2-5 prac. dnů
Dopravcem: 2-4 týdny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Prodyšný Baumit Open – zateplovací systém se díky svým jedinečným vlastnostem hodí na novostavby i jako dodatečné zateplení na starší budovy. Vysoká paropropustnost všech vrstev tohoto zateplovacího systému vede k mnohem rychlejšímu vysychání stavby. Sladění difuzních vlastností zateplení a podkladu výrazně omezuje riziko kondenzace vodních par. Příznivé mikroklima a tepelná pohoda tak nastává v interiéru mnohem dříve. Základ systému Baumit Open tvoří tepelná izolace Baumit Open Therm - děrovaný bílý polystyren pro zateplení fasád. Pro funkčnost celého systému jsou použity ostatní materiály vhodné pro izolace typu Baumit OPEN, OPEN Plus a OPEN Reflect. Objednáním uceleného zateplovacího systému Baumit Open získáte řadu výhod. Kontaktní zateplovací systém Baumit Open zavážíme po celé ČR. Doprava systému Baumit Open zdarma v rámci ČR platí pro objednávky v celkové hodnotě min. 40tis.Kč.

Součinitel tepelné vodivosti polystyrenu Baumit Open: 0,039 W/mK
Rozměr desky Baumit Open: 1000 x 500 mm.

V této konfiguraci systému Baumit Open


Nákupem systému získáte

  • odborné poradenství
  • individuální konzultaci k Vašemu projektu
  • grafický návrh vizualizace fasády (zdarma pro objednávky nad 120 000 Kč)

Nejdůležitější vlastnosti systému Baumit OPEN

  • jedinečné technické řešení
  • vysoká paropropustnost
  • jednoduché zpracování
  • dlouhá životnost

V ceně jsou zahrnuty tyto produkty:

Fasádní polystyren

Fasádní polystyren Baumit OPEN therm (bílý)

Děrovaný fasádní polystyren Baumit Open Therm s velmi dobrými tepelně izolačními vlastnostmi. Tento difuzně otevřený fasádní open polystyren je nedílnou součástí kontaktního zateplovacího systému Baumit Open. Pro dosažení funkčnosti systému, je nutné kombinovat ostatní výrobky Baumit Open.

Baumit OpenContact

Vysoce propropustná lepicí a stěrková hmota Baumit OpenContact bílé barvy s vysokou přídržností k podkladu, na bázi cementu, určená především k lepení a stěrkování vodoodpudivá, snadno zpracovatelná. Používá se výhradně do systému Baumit Open a Baumit Open PLUS a Open Reflect.

Talířové hmoždinky

StarTrack jsou speciální kotvy nahrazující hmoždinky, které neoslabují izolant. Zateplovací systém je tak zcela bez tepelných mostů od hmoždinek a nehrozí ani jejich  prokreslení na fasádě.

Armovací tkanina Baumit OpenTex, perlinka 50m2

Perlinka Baumit OpenTex, perlinka 50m2 zvláště odolná vůči alkáliím se používá pro výztužnou vrstvu zateplovacích systémů Baumit Open. Základní vrstva se provádí plošným zatlačením skleněné síťoviny do stěrkové hmoty předem nanesené na podklad z izolantu tak, že se odvíjí pás síťoviny od shora dolů a zároveň se vtláčí nerezovým hladítkem do hmoty od středu k okrajům.

Baumit PremiumPrimer

Difúzně otevřená penetrace, systémová složka tepelně izolačního systému Baumit open. Slouží k úpravě podkladu pod tenkovrstvé pastovité omítky Baumit Open Baumit StarTop a Baumit Nanopor. Barevný odstín penetrace se míchá dle odstínu následně použité pastovité omítky, uvedená cena je včetně probarvené penetrace.

Baumit SiliporTop

Baumit OpenTop - 1,5mm škrábaná

Vodoodpudivá probarvená tenkovrstvá omítka, propouštějící vodní páru; se sníženým sklonem k zašpinění. Vhodná jako povrchová úprava tepelně izolačního systému Baumit open. Do systémů Baumit OPEN, OPEN Plus a OPEN Reflect lze použít také povrchovou úpravu Baumit StarTop nebo Baumit NanoporTop. Dle domluvy zasíláme vzorkovnici Baumit Life - nejširší nabídka odstínů pro fasádu na Vaši adresu.
Balení omítky: 25 Kg.

Vzorkovnice

V konfiguraci je naceněn nepříplatkový odstín omítky ze vzorkovnice Baumit Life, která obsahuje paletu 888 odstínů. Vzorkovnici Vám na vyžádání zašleme přímo na Vaši adresu. Nedoporučujeme vybírat odstín na internetu nebo podle ukázek na monitoru počítače z důvodu zkreslení odstínu. 


Důležité

Zateplovací systém Vám dokážeme upravit přesně podle Vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat, prokonzultujeme s Vámi vše potřebné a po dohodě Vám zašleme výslednou cenovou kalkulaci.

Poznámka

Do uvedené ceny za 1m2 není započítáno potřebné příslušenství zakládací profily, okenní profily a jiné.

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 686 Kč
Původní cena: 968 Kč

Zateplení zdiva polystyrenem set Baumit Open

Celková cena všech variant: 0 Kč
Vyberte tloušťkuZadejte počet m²Počet m² v baleníCena po slevě s DPH za m²Celková cena s DPH
60 mm 686 Kč 0 Kč
80 mm 723 Kč 0 Kč
100 mm 760 Kč 0 Kč
120 mm 798 Kč 0 Kč
140 mm 835 Kč 0 Kč
160 mm 873 Kč 0 Kč
180 mm 910 Kč 0 Kč
200 mm 947 Kč 0 Kč
Celková cena všech variant: 0 KčSpecialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat